Klan Złota Dekada

Forum stworzone przez Rakan, dla klanu ZłotaDekada.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-05-18 19:11:07

BorsukRAKAN

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 13
Punktów :   

Regulamin Forum.

Regulamin forum, który będzie podstawą waszych wypowiedzi, tak zwanymi Postami.

1.  Nie ma regulaminu ^^ No chyba nacie zasady pisania na Forach itd. ; DD

Offline

 

#2 2010-05-18 20:35:18

Beata

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Regulamin Forum.

Taa znamy, chyba

Offline

 

#3 2010-05-18 21:08:23

joshini85

Lubie posty

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Regulamin Forum.

BorsukRAKAN napisał:

No chyba nacie zasady pisania na Forach itd. ; DD

namy namy zasady

Offline

 

#4 2010-05-18 21:16:59

BorsukRAKAN

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 13
Punktów :   

Re: Regulamin Forum.

No i dobrzee ;d

Offline

 

#5 2010-05-18 21:45:13

joshini85

Lubie posty

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Regulamin Forum.

Jakby były jednak jakieś problemy proponuje, co następuje

Jak pisać:

Pisz zwięźle i na temat. szkoda czasu na czytanie rozwlekłych postów, lepiej ubić krysie
Zanim założysz wątek sprawdź, czy temat już nie był omawiany. centralizacja to mniej szukania i więcej czasu na bicie mmo i eic
Postaraj się, by tytuł wątku, który zakładasz był czytelny i zrozumiały. NP: Pisząc ale impreza była, podaj kiedy i dlaczego nas nie zaprosiłeś
Odpowiadając na post, cytuj tylko potrzebne fragmenty, a resztę wycinaj. Nigdy nie cytuj sygnaturek (podpisów)! chyba że są to moje podpisy mówiące jaki jestem wspaniały, wyrażanie uwielbienia w moją stronę nigdy nie są ponadmiarowe
Jeśli zadajesz komuś pytanie, sformułuj je precyzyjnie. Czasem ktoś może mieć gorszy dzień, zwłaszcza w okolicach poniedziałku (kac) i zrozumienie zaczyna kurczyć się do wielkości ładowni w pchełce

Czego unikać:

Nie przeklinaj. nie przeklinać, forum czyta czasem moja 3 letnia córka i dzieci od szefostwa
Nie publikuj ogłoszeń ani reklam! Do ich publikacji służą serwisy ogłoszeniowe lub wyznaczone fora. chyba że jesteś autorem danej strony www czy produktu, wtedy można na to przymknąć oko
Nie spamuj - nie zamieszczaj tej samej informacji w wielu miejscach. a jeżeli nastąpi decentralizacja linkuj posty, jest czytalniej i mniej nieporządku
Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum. jest więcej nieporządku, admin zamiast pomóc Ci z krysią moderuje, a userzy nie wiedzą co gdzie jest

Poza tym:

Ignoruj posty - użytkowników, których jedynym celem jest dokuczanie i krytykowanie. Twoje odpowiedzi na takie posty tylko zachęcą do dalszej niepożądanej działalności. Wystarczy, że zgłosisz problem aministratorowi. kłótnie są fajne i czasem śmieszne, jednak zaburzają merytorykę działów, dlatego proponuje stworzyć dział off topic / chaje
Uważaj z humorem i ironią! Mogą być niezrozumiałe albo obraźliwe. Możesz używać emotikon, czyli symboli oznaczających uczucia. Jeśli dyskusja przerodzi się w prywatną wymianę poglądów, kontynuuj ją poza forum pocztą e-mail. nie wiem czy to dodawać, bo mam problem z własnym poczuciem humoru
Twoja sygnaturka (podpis), powinna zawierać się co najwyżej w dwóch linijkach. chyba że Twój podpis chwali moją osobę i nie mogłeś się powstrzymać tylko w 2 liniach
Jeśli chcesz zwrócić komuś uwagę, zrób to kulturalnie, najlepiej na adres prywatny. Staraj się doradzać innym, a nie wyśmiewać ich - każdy był kiedyś początkujący! no, np ja kiedyś się pytałem czy da się aliena staranować statkiem

Ostatnio edytowany przez joshini85 (2010-05-18 21:45:40)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.infidels.pun.pl www.gloria-victis.pun.pl www.cdarkcrusade.pun.pl www.flatron5on5.pun.pl www.teambadboys.pun.pl